TUTULU LED AYDINLATMA ULUSLARARASI SINIRLI

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

PASSION LED LIGHTING INTERNATIONAL LIMITED

iyi kalite hd LED ekran satış için
iyi kalite hd LED ekran satış için
LED reklam panom için daha iyi servis ve destek olamazdı! Profesyonel bir ekibin var

—— Michael Young

LED ekran için tanıştığım çok hoş çocuklar. Siparişime önem verdiğiniz ve kaliteden çok sorumlu olduğunuz için teşekkür ederim.

—— Louis MARTIN

LED ekran harika görünüyor !!!! İki ay önce kuruldu ve çok iyi çalışıyor.

—— Anderson

Şirket arkadaşları tarafından tavsiye edilir. Sorunu çözmeme yardım ediyorlar.

—— Bay Baron Elvis

Ben sohbet şimdi

PASSION LED LIGHTING INTERNATIONAL LIMITED

1 2 3 4 5 6
PASSION LED LIGHTING INTERNATIONAL LIMITED PASSION LED LIGHTING INTERNATIONAL LIMITED PASSION LED LIGHTING INTERNATIONAL LIMITED PASSION LED LIGHTING INTERNATIONAL LIMITED PASSION LED LIGHTING INTERNATIONAL LIMITED PASSION LED LIGHTING INTERNATIONAL LIMITED

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : TUTKU
No. Çalışanları : 100~300
Yıllık satış : 25000000-30000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 80% - 90%
TUTKU LED AYDINLATMA ULUSLARARASI SINIRLI 2007 yılında kurulan, lider bir yaratıcı LED ekran üreticisi ve çözüm sağlayıcısıdır. Şirket en son ve en çok satılan ürünler gibi en hafif ve en ince LED ekranları geliştirme konusunda kararlıdır: süper ince kiralık dolap, ince döküm kabin, yumuşak / esnek perde ekran ve HD (4K) LED ekran, Konserler ve etkinlikler için tasarlanmış ve bunların her seviyesinden müşteri odaklı bir uygulama. Çin'de tartışmasız sektörün öncüsü olan PASSION LED, araştırma ve geliştirmeden müşterinin vizyon ve özelliklerine uygun olarak ısmarlama tasarımların imalatına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunabilmektedir. Sonuç olarak, PASSION LED, yaratıcı LED endüstrisinin öncü alanına yerleştirildi; sanat, kültür, spor, şov dünyası ve canlı performans alanlarında muhteşem görüntüler sundu .

İş felsefemiz, dünyayı LED ekipmanı ile süslemekten daha fazlasını içerir. Gelecek yıllar boyunca etkinlik çalışanları ve medya tarafından mutlaka konuşulacak olan unutulmaz bir deneyim yaratmaya inanıyoruz. Tüm dünyada görülmemiş LED ışık şovlarını ve uygulamalarını tasarlamak için olağanüstü bir sicile sahip Asya endüstri lideriyiz.

Sürekli olarak taze ve yenilikçi konseptler geliştirmenin ön saflarındayız. PASSION'ın yıllar içindeki şaşırtıcı başarısı, Araştırma ve Geliştirme'ya yönelik güçlü bir bağlılığa dayanarak kendi benzersiz ve rakipsiz teknolojilerimizi yaratmamızdan kaynaklanmaktadır. PASSION LED, Shenzhen'de yeni nesil LED teknolojileri geliştirmeyi ve mevcut ürünleri mükemmel hale getirmeyi amaçlayan bir Ar-Ge tesisi işletiyor. Bu, şirketimizin üzerine kurulduğu temel ve Çin iç pazarında tartışmasız lider olmamızın nedeni.

Kalite ve güvenlik yönetmeliklerine uymanın yanı sıra, üretim üssü INTERTEK'in ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemini de takip eder ve ürünler CE ve RoHs ve diğer ulusal ve uluslararası bağımsız sertifika kuruluşları tarafından onaylanmıştır.

PASSION, ürünlerini daha küçük bir karbon ayakizinin yanı sıra daha geniş bir pazar temyizini sağlamak için mümkün olduğunca çevre dostu yapma konusunda bilinçli bir çaba gösteren ilk Çinli LED şirketinden biri olma gururunu yaşatıyor. Şu anda PASSION'ın ana odağı, LED endüstrisi için çıtayı yükseltmede birinci sınıf bir işletme olmak. PASSION, gelecek yıllarda Ar-Ge, stratejik pazarlama, hızlı müşteri hizmeti ve kalitenin standartlaştırılması konusundaki yatırımlarımızla kesinlikle yaratıcı LED endüstrisi liderlerinden biri olacak.

İletişim bilgileri
PASSION LED LIGHTING INTERNATIONAL LIMITED

İlgili kişi: Mr. Peter

Tel: 86 18929461680

Faks: 86-755-82858355

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)